#احمدنثار_کریمی

سلام دوست عزیز ( امیدوارم که پاسخ من برای شما کاربردی باشه )
 
افراد برای برقراری رابطه صمیمی با یکدیگر باید شریکی پیدا کنند، پیوند عاطفی برقرار نمایند و آن را در طول زمان نگه دارند، گرچه جوانان خیلی به عشق رمانتیک علاقمند اند و مدام در کوچه پس کوچه های مجازی دنبال شریک رمانتیک می گردند اما باید بدانند صمیمیت در روابط دیگران هم یافت می شود که طی آن بین دوستان و خواهر برادرها و همکاران نوعی عهد و پیمان متقابل وجود دارد.

یافتن همسر برای شریک زندگی رویداد بسیار مهمی در رشد بزرگسالی است که تاثیر عمیقی بر خود پنداره و سلامت روانی افراد دارد. این رویداد در عین حال که فرایند پیچیده ای است به مرور زمان شکوفا می شود و تحت تاثیر انواع رویدادها قرار می گیرد.پس توجه داشته باشید که اشنایی های مجازی چنینن امکانی ندارند که به صورت حضوری همدیگر را ملاقات نمایید و یا از کلیات رفتار . خانواده و اخلاق یکدیگر اطلاع یابید.
حال اگر دوستی و علاقه شما به حد زیادی است و هردو طرف اطمینان کامل را بر درستی رابطه شان دارند / میتوان رابطه را به تدریج از فضای مجازی به ارتباط در دنیای پیرامون تغییر داد و در صورت بررسی تمامی جهات این رابطه رابطه ای درست است.( توجه داشته باشید وقتی تمامی جهات همانطور که عرض کردم بررسی شد / ادامه این رابطه دقیقا مانند ارتباطی است که در محیط اطراف و نه در دنیای مجازی صورت گرفته است )
 
امیدوارم توانسته باشم کمکی هرچند اندک کرده باشم…#لیلا_خانم

سلام وقت بخیر 
یک بار از طریق اینترنت کالای ناشناخته ای را خریدم 
ولی اصلا مطلوب نبود با آنکه خیلی تبلیغات داشت 
تجربه کسب کردم و فهمیدم هر گردی ، گردو نیست 
و بنظر من عشق های مجازی و انترنتی هم دقیقا به همینصورت است.

#ستاره

سلام دوست خوب
من تجربه اینگونه عاشق شدن را ندارم و خودم را در جایگاهی نمیبینم که نظری بدم ولی میخواستم فقط این و بگم که سعی کنید قدرت تمیز بین عشق و وابستگی به چیزی برای پر کردن اوقات فراغت رو بدست بیارید 
اول مطمئن بشید که وابستگی مجازی به کسی یا چیزی ندارید چون این وابستگی بسیار خطرناکه و نباید با عشق اشتباه گرفته بشه 
امیدوارم بهترینها براتون اتفاق بیفته و تشکر میکنم از کانال خوبتان صدای افغان

#صادق_صیاد

سلام
به نظر (باور) من هیچ عشقی بصورت تماما مجازی ایجاد نمیشع. بلکه علاقه پیش میاد و در مرحله حضوری و گذشت مقداری زمان اون علاقه _اگه ادامه پیدا کنه _ به عشق تبدیل میشه. و در روابط مجازی اصولا وابستگی یا حداکثر علاقه بوجود میاد و با عشق اشتباه گرفته میشه.
فقط به رابطه مجازی تکیه نکنید.
موفق باشید ممنون از کانال خوبتان من ساکن دنمارک هستم یکساله که صدای افغان را دنبال میکنم .

#سارا_تخص

خدا را شكر در خانواده‌ای بزرگ شدم كه نه مشكل مالی داریم و نه مشكل ظاهری و یا مشكل افت شخصیت خانوادگی دارم. و دلیل رابطه‌ام هیچ كدام از اینها نیست. من پسری را دوست داشتم، به خاطر همین با وی رابطه دارم. و بخاطر عدم اجازه والدین قصد ازدواج هم نداریم. فقط الان دنبال راه تموم کردن این رابطه هستم و هر راهی رو که رفتم به نتیجه نرسیدم و همینطور بلاتکلیف موندم
از دوستان خواهش میکنم خودشون رو درگیر اینطور رابطه ها نکنن .

#دختر_افغان

بنظر من مجازی دنیای عجیبی هست ولی قشنگه اما واسه دو روز واسه بعضیا واسه همیشه....اما عشق ندیده و ناشناخته هم باور دارم که میشه چون این عشق فقط احساس قلبی هست و قلب مشخض میکنه و من خودمم این رابطه داشتم واینجور رابطه دوری خیلی زیبا و باور نکردنی هست اما مجازی مثل تلگرام و اینا فقط سرگرمی هست واسه دو روز وگرنه منم پشته تلفن عاشق کسی شدم اونم هفت سال ...بنظرم عشق زیباست ولی خیلیا نمیتونن احساسش کنن

#تهی_تاریکی (خانم)

سلام
منم دختری ۲۳ ساله هستم که عاشق مردی ۳۶ساله شدم
وهمه میگن اشتباست
همش بمن میگفت ازدواج
الان هم خیلی وابستش شدم وهم متاسفانه دختریموازدست دادم
خیلی گریه میکنم
خونوادمم مذهبی ان ونمی دونن
تازه طرفمم چندبارخیانت کرده ومیگه توشکاکی ولی بسازی اززندگیم نمیری
خیلی داغونم
میدونم زنش شم بدبخت میشم چون هرزست
اولین دوست پسرم بودچندسال باهمیم تاحالادوباربهم زدیم اما من طاقت نیوردم برگشتم
خیلی بهش احساس دارم
متاسفانه الان درسمم تازه تموم شده
تنهاسرگرمیم مبایلمه و چت گروه گردی و تلگرام
و همه چی هم از همین تلگرام شروع شد خواهش میکنم تا طرفتون رو خوب نمیشناسید بهش وابسته نشید. ممنون کانال خوبتان من ایرانی هستم.

#فاطمه

گرچه خودم  با پسری تو انترنت دوست هستم ولی روابط دخترو پسری که از انترنت با هم آشنا شده باشند به جای خوبی ختم نمیشه
کانالی جالبی دارید چغیانی صاحب

  • نظرات()